Haziran 08, 2018

Akbank SMS Bankacılığı İşlemleri

Akbank Telefon Bankacılığı

Akbank SMS bankacılığı ismiyle adlandırılan servisler ile şubeye gitmeden tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Tüm bankalarda olduğu gibi Akbank'ın da yapmış olduğu telefon bankacılığı hizmetiyle SMS ile kredi başvurusu veya kredi kartı başvurusu, hesap bakiyesi sorgulama, kart şifresi alma ve kredi kartı limiti arttırma gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için telefon bankacılığı sisteminden faydalanabilirsiniz. Akbank kredi başvurusu yapmak için öncelikle Kredi yazıp bir boşluk bırakın, T.C. kimlik numaranızı yazın ve Turkcell kullanıyorsanız 4425'e, Vodafone veya Türk Telekom kullanıyorsanız 0532 750 25 25'e kısa mesaj olarak gönderin. Böylelikle Akbank SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme

Akbank hesap bakiyesi öğrenme işleminden faydalanmak için Akbank SMS bankacılığı servisini kullanabilirsiniz. Akbank bakiye öğrenme hizmetini kullanmak için banka hesabınıza bağlı olan telefonunuzdan MOBIL yazıp 4425'e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu şekilde Akbank SMS ile hesap bakiyesi sorgulama servisini kullanabilirsiniz.

Akbank SMS ile Kart Şifresi Alma

Akbank kart şifresi alma nasıl yapılır diyorsanız size verecek cevabımız yine telefon bankacılığı hizmeti olacaktır. Akbank SMS ile şifre alma hizmeti için telefonunuzun mesajlar uygulamasına girin ve kredi kartı için KKSIFRE, banka kartı için BKSIFRE (kart türünüze göre birini yazın) yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini de yazdıktan sonra 4425'e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu şekilde Akbank kredi kartı şifresi alma veya Akbank banka kartı şifresi alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank SMS ile Kredi Kartı Limit Arttırma

Akbank kredi kartı limiti arttırma için de Akbank telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz. Akbank kart limiti arttırma işlemi için öncelikle telefonunuzda bulunan mesajlar uygulamasını açın, LIMIT yazıp bir boşluk bırakın, kredi kartınızın son 4 hanesini yazıp boşluk bırakın, aylık gelirinizi yazın ve son olarak da bir boşluk daha bırakıp istenilen limiti yazın ve 4566'ya mesaj olarak gönderin. Bu şekilde Akbank limit arttırma SMS ile halledebilirsiniz.

Etiketler: Akbank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır, Akbank SMS ile bakiye sorgulama nasıl yapılır, Akbank SMS ile kart şifresi alma, Akbank SMS ile limit arttırma.

0 yorum:

Yorum Gönder