Haziran 27, 2018

Finansbank SMS ile Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Finansbank Bakiye Sorgulama SMS ile

Finansbank bakiye sorgulama SMS ile nasıl yapılır diye mi soruyorsunuz? O zaman bu içeriğimizden faydalanabilir, Finansbank SMS ile bakiye sorgulama nasıl yapılır sorusuna cevap bulabilirsiniz. Günümüzde tüm bankalar müşterilerine daha kaliteli ve kolay bir hizmet sunabilmek için SMS Bankacılığı uygulamasına geçmiştir. Finansbank SMS Bankacılığı sayesinde siz de telefondan bakiye sorgulayabilirsiniz.

Finansbank Bakiye Sorgulama SMS ile Nasıl Yapılır?

Finansbank hesap bakiyesi sorgulama işlemi için Finansbank'ın mobil bankacılık numarası olan 3996 hattından faydalanabilirsiniz. Finansbank hesap bakiyesi öğrenme işlemi için öncelikle banka hesabınıza kayıtlı olan telefondan mesajlar uygulamasına girin ve yeni mesaj oluşturun. Mesaj içeriği kısmına BAKIYE yazıp bir boşluk bırakın, banka kartınızın son 4 hanesini yazın ve 3996'ya kısa mesaj olarak gönderin. Bu şekilde telefonunuz sisteme kayıtlı olduğu için hesabınıza ait bakiye size mesajla gönderilecektir.

Finansbank bakiye öğrenme hizmetinden faydalanmak istiyorsanız yukarıdaki gibi bir mesaj oluşturup bankanın mobil hizmet hattına SMS atabilirsiniz. Finansbank SMS ile bakiye öğrenme işlemi günümüzde SMS Bankacılığı sayesinde bu kadar kolay bir hale gelmiştir. Finansbank SMS ile hesap bakiyesi sorgulama hakkında sorularınız varsa yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler: finansbank bakiye sorgulama sms ile, finansbank hesap bakiyesi sorgulama sms ile, finansbank bakiye öğrenme sms ile, finansbank hesap bakiyesi öğrenme sms ile, finansbank sms ile bakiye sorgulama, finansbank sms ile bakiye öğrenme, finansbank sms ile hesap bakiyesi sorgulama, finansbank sms ile hesap bakiyesi öğrenme, finansbank telefondan bakiye sorgulama, finansbank mesajla bakiye sorgulama

0 yorum:

Yorum Gönder