Haziran 07, 2018

Finansbank SMS Bankacılığı İşlemleri

Finansbank Telefon Bankacılığı

Finansbank SMS bankacılığı sisteminde de olduğu gibi tüm bankalar müşterilerine daha kolay hizmet verebilmek adına çeşitli çalışmalar yapmaktadırlar. Örneğin ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen bir kişi Finansbank çalışma saatleri dışında da telefon bankacılığı sistemi sayesinde bir kısa mesajla kolaylıkla kredi çekebilmektedirler. Finansbank SMS bankacılığı adıyla adlandırılan bu servisten aşağıdaki hizmetler için faydalanabilirsiniz.

Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

Finansbank mobil bankacılık hizmetinin en çok kullanılan hizmetlerinden biri olan SMS kredi başvurusu ile siz de Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank SMS kredi başvurusu yapmak için T.C. kimlik numaranızı 5030'a kısa mesaj olarak gönderin. Finansbank yetkilileri kredi başvurusu talebinizi inceledikten sonra sizlere dönüş yapacaktır. Ayrıca Finansbank SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yazı üzerindeki bağlantıya tıklayarak önceki yazımıza ulaşabilirsiniz.

Finansbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız yine aynı şekilde SMS bankacılığı servisinden yararlanabilirsiniz. Finansbank SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için telefonunuzun mesajlar uygulamasına girdikten sonra T.C kimlik numaranızı yazıp 2273'e mesaj atabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurusu SMS ile bu şekilde yapılmaktadır.

Finansbank SMS ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

Finansbank hesap bakiyesi öğrenme işlemini kısa mesaj ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Finansbank hesap bakiyesi sorgulama hizmetinden faydalanmak için BAKIYE yazıp bir boşluk bırakın, banka kartınızın son 4 hanesini yazın ve 3996'ya mesaj olarak gönderin. Finansbank SMS ile hesap bakiyesi öğrenmek istiyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Finansbank SMS ile Kredi Kartı Limit Artırma

Finansbank kredi kartı limit arttırma talebinde bulunmak istiyorsanız telefonunuzdan başvuruda bulunabilirsiniz. Finansbank SMS ile kredi kartı limit arttırma talebi için telefonunuzun mesaj oluşturma uygulamasına girdikten sonra LIMIT yazıp 2273'e mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde kredi kartı limiti arttırmak isteyenler başvuruda bulunabilirler.

Finansbank SMS ile Kredi Kartı Şifresi Alma

Finansbank kredi kartı şifresi alma işlemini SMS bankacılığı hizmeti sayesinde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank SMS ile şifre alma işlemi için SIFRE yazıp bir boşluk bırakın, kredi kartınızın son 4 hanesini yazın ve bir boşluk bırakın, anne kızlık soyadının ilk harfini yazıp boşluk bırakın, son olarak da kredi kartının arkasındaki güvenlik kodunun ilk 2 hanesini yazın ve 3996'ya mesaj olarak gönderin.

Finansbank SMS ile Banka Kartı Şifresi Alma

Finansbank banka kartı şifresi alma da yine telefondan kolaylıkla yapılabilmektedir. Finansbank SMS ile banka kartı şifresi nasıl alınır diyorsanız öncelikle telefonunuzun mesaj uygulamasını açın ve NAKIT yazıp aralarında birer boşluk bırakarak banka kartınızın son 4 hanesini yazın, anne kızlık soyadının ilk harfini yazın, daha sonra ay-yıl şeklinde kartınızın son kullanma tarihini de yazdıktan sonra 3996'ya mesaj gönderebilirsiniz.

Finansbank SMS ile Parapuan Sorgulama

Finansbank parapuan öğrenme hizmetinden faydalanmak için telefonunuzun kısa mesaj uygulamasında girin ve PUAN yazıp bir boşluk bırakın, kartınızın son 4 hanesini yazın ve 3996'ya mesaj atın. Böylece Finansbank parapuan sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder