Haziran 05, 2018

Vakıfbank SMS Bankacılığı İşlemleri

Vakıfbank Telefon Bankacılığı

Vakıfbank SMS bankacılığı uygulaması sayesinde internet bağlantınız olmasa dahi bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Vakıfbank İnternet Bankacılığı servisini çeşitli nedenler dolayısıyla kullanmakta çekiniyorsanız veya internet bağlantınız bulunmuyorsa siz de Vakıfbank SMS bankacılığı servisini kullanabilir, bu servis sayesinde hesap bakiyesi öğrenme, kredi kartı limiti sorgulama ve kredi kartı şifre alma gibi birçok hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank kredi başvurusu yapmak için SMS bankacılığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Vakıfbank SMS kredi başvurusu yapmak için telefonunuzun kısa mesaj oluştur kısmına TC. kimlik numaranızı yazıp 5724'e mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap verdiğimizi düşünüyoruz. Ancak daha fazla bilgi istiyorsanız Vakıfbank SMS ile kredi bağlantısından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank SMS bankacılığı hizmetinin en çok fayda sağlayan bir diğer özelliği de kredi kartı başvurusu yapmayı kolaylaştırmasıdır. Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmanın birçok yolu olduğu gibi kısa mesajla da başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için VB yazıp bir boşluk bırakın, ardından T.C. kimlik numaranızı da yazıp 5724'e kısa mesaj atabilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

Vakıfbank bakiye sorgulama işlemini yapmak günümüzde SMS bankacılığı uygulaması sayesinde oldukça kolaylaşmıştır. Vakıfbank bakiye öğrenme işlemi için BAKIYE yazıp 3401'e kısa mesaj atabilirsiniz. Banka sizin mesajınıza otomatik olarak yanıt verecektir. Böylelikle Vakıfbank SMS ile borç sorgulama hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Kredi Kartı Limit Sorgulama

Vakıfbank kredi kartı limiti sorgulama nasıl yapılır diyorsanız size cevabımız yine SMS bankacılığı hizmeti üzerinden olacaktır. Vakıfbank SMS ile kredi kartı limiti sorgulama hizmetinden faydalanmak için KKLIMIT yazıp bir boşluk bırakın, ardından kredi kartınızın son 6 hanesini yazın ve 3401'e mesaj olarak gönderin. Bu şekilde Vakıfbank kredi kartı limiti öğrenme işlemini yapabilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Kart Şifresi Alma

Vakıfbank kart şifresi alma işlemi de yine telefon bankacılığı hizmeti sayesinde günümüzde oldukça kolay bir hale gelmiştir. Vakıfbank SMS ile kart şifresi nasıl alınır diyorsanız bu adımları uygulayabilirsiniz. Öncelikle bankada kayıtlı olan telefondan mesajlar uygulamasına girip yeni mesaj oluşturun ve KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakın, ardından kredi kartınızın son 6 hanesini yazıp bir boşluk bırakın, anne kızlık soyadının ilk iki harfini de yazdıktan sonra 5724'e kısa mesaj olarak gönderin. Bu işlemleri yaptıktan sonra Vakıfbank SMS ile şifre alma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank telefon bankacılığı başlıklı içeriğimiz hakkındaki yorumlarınızı bizlere aşağıdan bildirebilirsiniz. Ayrıca ING Bank'ın yeni başlattığı Turuncu Ekstra Kart özellikleri hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

4 yorum:

 1. vakıfbank sms bankacılığı sayesinde vakıfbank sms ile kredi başvurusu yaptım teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cüneyt Bey,
   Memnun kalmanıza sevindik. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapmak çok kolay bir işlemdir. Umarız ki yardımcı olabilmişizdir.

   Sil
 2. vakıfbank kredi kartı limit sorgulama bu kadar kolay mıydı? bilseydim en başından beri bu siteye bakardım sağolun bilgiler için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Kaan Bey,
   Evet dediğiniz gibi Vakıfbank kredi kartı limit sorgulama teknolojinin gelişmesile birlikte kolaylaştı. Yazımızı beğenmenize çok sevindik.

   Sil