Haziran 16, 2018

Ziraat Bankası SMS ile Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Bakiye Öğrenme

Ziraat Bankası bakiye sorgulama veya bir diğer adıyla Ziraat Bankası bakiye öğrenme SMS ile çok kolay bir şekilde yapılabilecek bir işlemdir. Ziraat Bankası'nın müşterilerine sunmuş olduğu SMS bankacılığı hizmeti ile çok kolay bir şekilde hesap bakiyesi sorgulama yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası hesap bakiyesi öğrenme veya başka bir deyişle Ziraat Bankası hesap bakiyesi sorgulama işlemini yapmak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Siz de borç sorgulama yapmak istiyorsanız bu yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.

1. Yol: Ziraat Bankası hesabınıza kayıtlı olan cep telefonunuzdan kısa mesaj oluşturma uygulamasına girin ve BAKIYE yazıp 4747'ye kısa mesaj atın. Bu şekilde Ziraat Bankası SMS ile bakiye öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2. Yol: Ziraat Bankası SMS ile bakiye sorgulama yöntemlerinden ikincisi de şu şekildedir. Yine birinci yöntemdeki gibi cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp bir boşluk bırakın, Ek Numaranızı yazın ve 4747'ye kısa mesaj gönderin. Bu şekilde sadece belirttiğiniz hesaptaki bakiye gönderilecektir. (ek no nedir diyorsanız bağlantıya tıklayabilirsiniz.)

3. Yol: Ziraat Bankası SMS ile hesap bakiyesi sorgulama yöntemlerinden bir diğeri de şöyledir. Ziraat Bankası'na bağlı telefonunuzda farklı müşteri numaralarınız varsa BAKIYE yazıp bir boşluk bırakın, ardından müşteri numaranızı yazın ve 4747'ye mesaj atın. Bu şekilde Ziraat Bankası SMS ile hesap bakiyesi öğrenme işlemini yapabilir, müşteri numaranızın altında bulunan tüm hesapların bakiyelerine bakabilirsiniz.

Bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirdiğinizde hesap özetiniz uygulama tarafından size sunulmaktadır. Eğer hesap özetinde virman ibaresi bulunuyorsa ve ne anlama geldiğini merak ediyorsanız virman nedir başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Konu hakkındaki tüm sorularınızı yorum atarak bizlere bildirebilirsiniz.

Etiketler: ziraat bankası hesap bakiyesi sorgulama, ziraat bakiye sorgulama, ziraat bakiye öğrenme, ziraat bankası sms ile bakiye sorgulama, ziraat bankası bakiye sorgulama, ziraat bankası bakiye öğrenme, ziraat bankası hesap bakiyesi öğrenme, ziraat borç sorgulama, ziraat bankası telefondan bakiye öğrenme, ziraat bankası mesajla bakiye sorgulama.

0 yorum:

Yorum Gönder