Temmuz 06, 2018

Garanti Bankası SMS ile Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası SMS ile Bakiye Öğrenme

Garanti Bankası hesap bakiyesi sorgulama nasıl yapılır sorusu bankacılık alanında çokça sorulan sorulardan bir tanesiydi. Garanti Bankası hesap bakiyesi öğrenme SMS ile çok kolay bir şekilde yapılabilmesine rağmen birçok kişinin bu durumdan haberi yoktu. Biz de bunun için bir içerik hazırladık. Garanti Bankası bakiye sorgulama SMS ile nasıl yapılır mı diyorsunuz, o zaman aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama

Garanti Bankası bakiye öğrenme hizmetini kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası'nın sizlere sunmuş olduğu SMS Bankacılığı'ndan faydalanabilirsiniz. Bunun için öncelikle banka hesabınıza kayıtlı olan telefondan mesajlar uygulamasına girip yeni mesaj oluşturun. Mesaj içeriği kısmına BILGI yazıp bir boşluk bırakın, kart numaranızın son 4 hanesini yazın ve 3340'a mesajla gönderin.

Garanti Bankası SMS ile bakiye sorgulama işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Garanti Bankası SMS ile bakiye öğrenme konusunda soruları olan banka müşterilerine bilgi vermek istedik. Garanti Bankası telefondan bakiye sorgulama hizmeti ile ilgili olan tüm bilgiler bankanın resmi internet sitesinden alınmıştır. Siz de Garanti Bankası mesajla bakiye sorgulama hizmeti için yukarıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

2 yorum:

 1. garanti bakiye öğrenme sms ile bu kadar kolay yapılabiliyor muydu? bunu öğrenmem çok güzel oldu teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Aysel Hanım,
   Evet, Garanti Bankası hesap bakiyesi öğrenme işlemi SMS bankacılığı sayesinde kolaylaşmıştır.

   Sil