Ocak 24, 2019

Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

Senetle Borç Para Veren Şirketler

Senetle kredi veren yerler hakkında araştırma yapıyorsanız bu yazımızda senetle borç para hakkındaki tüm gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Senetle borç para almak istiyorum diyorsanız içeriğimizde bulunan senetle borç para veren yerler listesini inceleyebilir, kredi başvurusu yapabilirsiniz. İçeriğimizde yalnızca resmi ve yasal olan şirketleri paylaşıyoruz. Yani bu içeriğimizdeki firmalar BDDK onaylı senetle para veren firmalar arasında yer almaktadır.

Kredi notu düşük olanlara kredi imkanı sağlayan faktoring şirketleri ile siz de banka siciliniz bozuk olsa bile senetle borç para alabilirsiniz. Tamamen yasal ve resmi düzenlemelere bağlı olan faktoring şirketleri BDDK tarafından sürekli olarak denetlenmektedir ve bu nedenle güvenilir olduğu söylenebilir. Ancak yine de kredifiks.com olarak bu şirketlerle yaşayacağınız sıkıntılardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz. Senetle kredi başvurusu tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır, editörlerimiz sadece kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla böyle bir içerik hazırlamıştır.

Faktoring Şirketleri Senetle Borç Para Veriyor Mu?

Senetle kredi veren şirketler vardır ancak faktoring şirketlerinin tümü senetle kredi vermemektedir. Hatta elden taksitle borç para veren yerler veya şirketler bulmak sanıldığının aksine çok zor bir iştir. Bu nedenle böyle bir içerik oluşturup sizlere elden taksitle kredi veren yerler listesi oluşturmak istedik. Kredi sicili bozuk olanlara kredi imkanı sağlayan bu şirketlerden senetle borç para almak istiyorum diyorsanız listedeki firmalarla görüşüp başvuruda bulunabilirsiniz.

Senetle borç para veren yerler listesindeki şirketler resmi faktoring şirketleridir ve BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından onaylı firmalar arasında bulunmaktadır. Bu firmalardan senetle kredi almak sizler için zor olabilir, ancak başvuruda bulunarak yine de şansınızı deneyebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki, her faktoring firmasının çalışma prensibi farklı olmaktadır. Bu nedenle kredi başvurusu için firmaya gidiyorsanız yanınızda kimlik, vergi levhası gibi resmi evraklarınızı da yanınızda bulundurmanızı öneririz.

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle borç veren yerler daha önce de bahsettiğimiz gibi BDDK tarafından denetlenmekte olan resmi firmalardır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme kurumu tarafından oluşturulan listeye ulaşmak için yazının sonunda yer alan faktoring şirketleri linkine tıklayabilir ve resmi olarak bu işi yapan yasal firmaları görebilirsiniz. Ancak yukarıdaki kısımda da belirttiğimiz gibi tüm faktoring şirketleri senetle para vermemektedir. Bu firmalardan borç para almak istiyorum diyorsanız lütfen ilgili firmayla iletişime geçiniz. Buraya kadar gerekli olan bilgileri sizlerle paylaştık, peki bu şirketlerden borç para almak mantıklı mıdır?

Tavsiye Bağlantı: Kredi Kartı Limiti Hesaplama

Borç para veren şirketler listesinde adı geçen tüm firmalar 2 farklı şekilde bu hizmeti sunmaktadırlar. Bu yöntemlerden birincisi olan Nakit Yönetimi ile bireylere senetle kredi imkanı sunarlar. İkinci yöntem olan Tahsilat Yönetimi ile küçük şirketler veya firmalar için finansman kaynağı oluştururlar. Bireysel kişiler veya firmalar bu yollardan birini seçerek nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Bu bilgiyi de paylaştıktan sonra senetle kredi veren yerler listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Şirketler

Banka siciliniz bozuksa ve kredi başvurularınız olumsuz sonuçlanıyorsa aşağıdaki listede bulunan yasal ve resmi faktoring şirketlerini kullanabilirsiniz. Listede yer alan firmalar BDDK onaylı resmi şirketlerdir. Listemizdeki senetle kredi veren yerler,
 • ABC Faktoring,
 • AK Faktoring,
 • Deniz Faktoring,
 • Doruk Faktoring,
 • Fiba Faktoring,
 • Garanti Faktoring,
 • Halk Faktoring,
 • ING Faktoring,
 • Lider Faktoring,
 • MNG Faktoring,
 • QNB Finans Faktoring,
 • Sümer Faktoring,
 • TEB Faktoring,
 • Vakıf Faktoring,
 • Zorlu Faktoring.
Yukarıdaki firmalara ulaşarak senetle borç para veren şirketler için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Senetle kredi veren şirketler bu şekildedir. Listenin tamamını görmek için faktoring şirketleri bağlantısına tıklayarak BDDK'nin resmi sitesindeki bilgilere ulaşabilirsiniz.

UYARI: Bu içerikte adı geçen şirketler BDDK'nin resmi sitesinde yayınlanan resmi kurumlardır. Bu sayfadaki bilgiler yalnızca kullanıcıları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır, herhangi bir tavsiye amacı bulunmamaktadır. Ayrıca bu firmalar nedeniyle yaşayacağınız sorunlardan dolayı kredifiks.com sitesi sorumlu tutulamaz.

6 yorum:

 1. merhabalar öncelikle, ben yazıdaki gibi senetle borç para almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Özkan Bey,
   Senetle borç para veren yerler listesindeki faktoring firmalarına başvuru yapabilirsiniz.

   Sil
 2. senetle kredi almak istiyorum bu şirketler güvenilir mi lütfen yardım edin çok zor durumdayım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ayşe Hanım,
   Senetle kredi veren yerler adlı listemizdeki şirketler devlet tarafından denetlenmektedir. Bu listedeki firmaları kullanabilirsiniz.

   Sil
 3. Senetle borç almak istiyorum kredi kullanamıyorum ama düzenli ödeyebilirim

  YanıtlaSil
 4. Merhaba banka borcumu ödwmek için senetle borç arıyorum.

  YanıtlaSil