Eylül 01, 2018

Akbank Referans ve QR Kodu ile Kartsız Para Çekme

Akbank QR Kodu ile Para Çekme

Akbank kartsız para çekme işlemi gelişen mobil bankacılık sayesinde çok kolay bir hale gelmiştir. Günümüzde tüm bankalar müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Tabi Akbank da Türkiye'nin en çok tercih edilen bankaları arasında yer almakta, kaliteli bir kullanıcı deneyimi için çalışmaktadır. Bu içeriğimizde sizlere Akbank referans kodu ile kartsız para çekme hizmetinden nasıl faydalanabileceğinizi göstereceğiz.

Akbank QR kod ile kartsız para çekme işlemi gelişen teknolojiler ile birlikte müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Artık Akbank Direkt uygulaması sayesinde ATM'den kartla gerçekleştirdiğiniz tüm hizmetleri kartsız da gerçekleştirebilirsiniz. Tabi bunun için öncelikle telefonunuza Akbank Direkt uygulamasını indirmelisiniz.

Akbank Direkt ile Kartsız Para Çekme

Akbank ATM'den kartsız para çekme işlemi için Akbank Direkt adlı uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Akbank Direkt uygulamasını telefonlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:


Yukarıdaki bağlantılardan size uygun olan Akbank Direkt uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra hesap bilgilerinizle sisteme giriş yapın. Mobil bankacılık sistemine giriş yapmak için şifre oluşturmadıysanız Akbank'ın resmi sitesine girip şifrenizi alabilirsiniz. Daha sonra aşağıdaki adımları takip edip kartsız para çekme işlemi hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz.

Akbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle Akbank Direkt mobil uygulamasına giriş yapın.
  • Ekranın sağ üst köşesinde bulunan menü ikonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan menüden Para Çekme / Yatırma yazısına tıklayın.
  • Referans Kodu ile Para Çekme kısmına girin.
  • Açılan sayfadan çekmek istediğiniz miktarı tuşlayın ve devam butonuna basın.
Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra ekranınıza yalnızca 3 dakika geçerli olan bir referans kodu gelecektir. Bu 3 dakika içinde Akbank ATM'sinden aşağıdaki adımları yapın ve paranızı kolaylıkla çekin.
  • Akbank ATM'sine gidip Kartsız İşlemler menüsüne tıklayın.
  • Açılan kısımdan Para Çekme bölümüne girin.
  • Daha sonra Referans Numarası ile Para Çekme yazısına tıklayın.
  • Karşınıza çıkan yere telefondaki referans kodunu girin ve paranızı çekin.
Bu adımları uyguladıktan sonra kart kullanmadan paranızı çekebilirsiniz. Akbank referans kodu ile kartsız para çekme işlemi hakkında sorularınız varsa yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca Akbank QR kodu ile kartsız para çekme hakkında eklemek istedikleriniz varsa bizlere iletirseniz seviniriz. Akbank kartsız para çekme bu şekilde yapılabilmektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder