Ocak 23, 2019

Ziraat Bankası Hesaptan Karta Virman Nedir? Ne Demektir?

Ziraat Hesaptan Karta Virman Ne Demektir

Ziraat Bankası'nı kullanan kişiler hesap özetine baktıklarında hesaptan karta virman şeklinde bir yazı görebilirler. Biz de bu içerikte sizlere hesaptan karta virman ne demektir, ne anlama gelir gibi sorulara cevap vereceğiz. Ziraat hesaptan karta virman nedir diyorsanız bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Ziraat hesaptan karta virman ne demektir diye soruyorsanız hemen açıklayalım. Ziraat Bankası hesabınıza girip hesap özetini incelediğinizde hesap hareketleri kısmından para çekme işlemi olduğunu görebilirsiniz. Bu para çekme işleminin açıklama kısmında hesaptan karta virman şeklinde bir yazı olabilir. Bu mesajın anlamı nedir diye merak ediyorsanız sizler için aşağıda açıkladık.

Ziraat Bankası Hesaptan Karta Virman Ne Demektir?

Ziraat hesaptan karta virman nedir sorusuna verebileceğimiz en güzel cevap şu şekildedir. Bankaya ait herhangi bir kartınızın borcu varsa otomatik olarak hesaptan karta para çekilmesidir. Yani kısaca bahsetmek gerekirse kart borcunuzun otomatik olarak ödenmesine ve bu paranın banka hesabınızdan çekilmesine hesaptan karta virman denilmektedir.

Ziraat Bankası'nda hem kredi kartı hem de banka hesabınız varsa borç ödeme işlemleri bu şekilde otomatik olarak yapılmaktadır. Ziraat hesaptan karta virman ne demek diyorsanız kısacası banka hesabınızdaki para ile kredi kartı borcunuzun ödenmesidir diyebiliriz.

0 yorum:

Yorum Gönder